Położenie i historia Ośrodka „Delfin” w Pucku

Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy „Delfin” znajduje się w Pucku, pięknym mieście w województwie pomorskim. Jego położenie jest niezwykle atrakcyjne, sąsiaduje bowiem z plażą, molem oraz promenadą spacerową. Nieopodal znajdują się również dwa porty – rybacki i jachtowy.

Od 1993 roku „Delfin” należy do Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej z Warszawy. Za jej sprawą otrzymał ogromne dotacje na kompleksową modernizację i rozbudowanie. Od 2003 roku ośrodek zaprasza swoich gości do stale unowocześnianego i doskonale funkcjonującego obiektu.

Baza noclegowa ośrodka „Delfin”

Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy „Delfin” udostępnia swoim gościom 148 miejsc noclegowych. To 55 pokoi jedno, dwu bądź trzyosobowych, typu studio (2+1) a także cztery apartamenty. Pokoje są wyposażone w łazienki. Każdy z nich posiada również odbiornik telewizyjny, radiowy oraz telefon.

W trzech apartamentach goście mogą korzystać z pokoju dziennego, sypialni oraz nowoczesnej łazienki z wanną. Z kolei apartament dwupoziomowy to dwie sypialnie, salon wypoczynkowy, niewielkich rozmiarów gabinet z przeznaczeniem do pracy oraz łazienka z wanną i WC. W wyposażeniu apartamentów goście mogą znaleźć lodówkę, czajnik, a także sprzęt plażowy.

Ośrodek jest również bardzo dobrze zorganizowany, jeżeli chodzi o osoby niepełnosprawne. Oferuje im podjazdy, windy, a także 12 pokojów z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych pod względem ruchowym.

Konferencje i imprezy integracyjne w „Delfinie”

Ośrodek „Delfin” w Pucku jest doskonałym miejscem do organizowania różnego rodzaju szkoleń, konferencji oraz imprez integracyjnych dla firm. Przedsiębiorstwa zainteresowane tego rodzaju eventami mogą swobodnie korzystać z wyposażenia, a więc takich sprzętów jak np. rzutnik pisma, ekran, tablica suchościeralna, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, laptop. Oprócz tego „Delfin” oferuje bufet kawowy w dwóch wariantach: małym (kawa, herbata, woda mineralna, kruche ciasteczka, paluszki) i dużym (kawa, herbata, woda mineralna, soki, ciasto domowe). Wszystko jest oczywiście dostosowywane do indywidualnych potrzeb oraz budżetu danego klienta.

Atrakcje Ośrodka „Delfin”

Dla osób lubiących aktywność fizyczną „Delfin” ma w swojej ofercie mnóstwo różnego rodzaju atrakcji. Dla amatorów gier zespołowych w pobliżu ośrodka znajduje się wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią. Można na nim z powodzeniem uprawiać takie dyscypliny jak piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny czy siatkówka. Dla fanów wycieczek rowerowych ośrodek oferuje bardzo dobrze wyposażoną wypożyczalnię rowerów. Amatorzy tej dyscypliny sportu znajdą z resztą w pobliżu ośrodka wiele malowniczych tras, zwłaszcza zaś ścieżkę rowerową prowadzącą na Półwysep Helski. „Delfin” oferuje również suchą saunę, siłownię, salę gimnastyczną z lustrami i gabinet masażu. Goście ośrodka mogą również korzystać ze stołu do ping – ponga, piłkarzyków, zagrać w darta, bule czy szachy plenerowe, a także skorzystać ze sprzętu do Nordic walking.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz